Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Site Feedback

TOPIC: Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.fox.olsztyn.pl

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.fox.olsztyn.pl 8 months 2 weeks ago #152495

  • avabefewu
  • avabefewu's Avatar
  • OFFLINE
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.fox.olsztyn.pl - http://fox.olsztyn.pl
Wózek inwalidzki jest kołowym sprzętem mobilnym, w którym siedzi użytkownik. Urządzenie jest napędzane ręcznie (przez obracanie kół ręką) tudzież poprzez różnorakie zautomatyzowane mechanizmy. Wózki inwalidzkie są używane przez ludzi, dla których chodzenie jest trudne lub nieosiągalne z powodu choroby (fizjologicznej lub fizycznej), urazu lub niepełnosprawności. Wózek inwalidzki to krzesło wyposażone w koła. Sprzet występuje w wariantach umożliwiających ręczny napęd siedzącej osoby obracającej ręcznie tylne koła lub napęd elektryczny przy pomocy silników. Za siedziskiem przeważnie są się uchwyty, które umożliwiają różnym osobom przetaczanie. Ludzie, którzy cierpią na kłopoty z siedzeniem i chodzeniem, niejednokrotnie używają wózka. Podstawowy ręczny wózek inwalidzki posiada siedzisko, podnóżki i cztery koła: dwa, kółka z przodu i dwa duże koła z tyłu.
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ekg/
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ktg/
http://fox.olsztyn.pl/chlodziarki-na-leki/

Hiszpania posiada mnóstwo mocnych stron – doskonałą kuchnię, łagodny klimat, wysublimowaną muzykę i fascynującą historię. A teraz najważniejsze wyróżnienie: Hiszpania właśnie została okrzyknięta najzdrowszym krajem na świecie. oomberg przygotował dane z ONZ, Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia, rozpatrując 169 państw pod kątem masy bodźców, od średniej długości życia do otyłości, palenia tytoniu, jakości powietrza i dostępu do świeżej wody.
Wyniki ujawniają, iż Hiszpania podniosła ranking z 6. miejsca w poprzednim roku, spychając Włochy na drugie miejsce. Islandia, Japonia i Szwajcaria są tuż za nimi, na liście, która pokazuje powiązanie pomiędzy zdrowiem a bogactwem. Kraje o wysokich przychodach w Europie i na Pacyfiku dominują na górze listy. Natomiast 17 z 20 krajów o najniższym rankingu znajduje się w Afryce Subsaharyjskiej, wraz z Jemenem, Afganistanem i Haiti. Ale chociaż stan finansowy jest mocnym wskaźnikiem, rzut oka na listę pokazuje, iż istnieją oczywiście inne bodźce.
http://fox.olsztyn.pl/fotele-do-dializ/
http://fox.olsztyn.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
Zapewniamy Klientom sprawny serwis podczas gwarancji i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat. Zakupienie aparatu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu transakcji. Sprzęt, który kupujecie jest darmowo dowożony przez naszych serwisantów na wskazane adres i tam montowany. Następnie wdrażamy system i prowadzimy szkolenie aplikacyjne. Serwisańci są do Państwa dyspozycji, aby móc zapewnić jak najszybszą pomoc w przypadku uszkodzenia, awarii czy konserwacji pracującego sprzętu.
koncentratory tlenu
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
pulsoksymetry
Czas serwisowy pompy ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje z Twojej strony - jeśli chcesz urządzenie zastępcze, zapytaj, znajdziemy dla Ciebie coś na zastępstwo. Gdy zaakceptujesz koszty Twoja pompa trafi do sali napraw, na stół serwisanta. Wszystkie części, których użyjemy do naprawy są odpowiednie, z gwarancją, prosto od producenta. Jeśli okaże się, że naprawa będzie wymagała innego podejścia - nasi pracownicy postarają się wybrnąć z sytuacji, które Cię usatysfakcjonuje. Urządzenie przejdzie testy, abyśmy mieli stuprocentową pewność, że trafi do Ciebie naprawione oraz gotowe do użycia. Zostanie wyskalowane przez naszego technika i wyczyszczone. Zapakujemy Twoją pompę w piankę zabezpieczającą i w wyznaczonym pudełku wyślemy do Ciebie przy pomocy zaufanych kurierów.

spirometry
ssaki medyczne
stojaki na kroplówkę
http://fox.olsztyn.pl/stoly-operacyjne/
Nasze firmy serwisowe posiada autoryzację wiodących producentów do wykonywania przeglądów technicznych jak i serwisów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych aparatury medycznej. Usługi prowadzone przez naszą działalność cechują się wysoką jakością gwarantowaną przez środkowe audyty według maszyn kontroli jakości, jak i konkurencyjnością dzięki posiadaniu pozycji niezależnego ośrodka techniki medycznej. Dzięki licznej, wykształconej grupie serwisowej jesteśmy wstanie zawładnąć opieką techniczną niemal każdy asortyment medyczny. Naszym klientom oferujemy wybór między akcesoriami oryginalnymi i zamiennikami. Nasza działalność oferuje: Naprawa aparatury medycznej, Przeglądy techniczne, Instalację, demontaż oraz aktualizację aparatury, Ocena i przekazywanie orzeczeń dokumentacyjnych sprzętu, Doradztwo przy zakupie aparatury, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń medycznych, Wycena aparatury, Wystawianie dokumentów technicznych.

http://fox.olsztyn.pl/szafy-lekarskie/
http://fox.olsztyn.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
Fotel zabiegowy JFZ 1
Fotel zabiegowy JFZ 1 stosowany jest w ośrodkach zdrowia, gabinetach placówek prywatnych oraz lekarskich. Stosowany jest do przeprowadzania badań i zabiegów pacjentów m.in: chemioterapia, pobierania krwi, badań ogólne, laryngologicznych.

Modele fotela JFZ 1:
JFZ 1 - fotel położony na stopkach
JFZ 1 K - fotel położony na kołach jeznych z hamulcem

Wyposażenie podstawowe fotela:
• konstrukcja fotela wykonana ze stali malowanej farbą proszkową w kolorze białym
• tapicerka bezszwowa
• oparcie pleców z regulacją za pomocą mechanizmu gazowgo
• komplet podłokietników z regulacją

http://fox.olsztyn.pl/wozki-anestezjologiczne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-reanimacyjne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-zabiegowe/
KARFIOMONITOR
Kardiomonitor CMS 9000
Kardiomonitor firmy Contec w pełni nowoczesny kardiomonitor do zastosowania w szpitalach, w szczególności w na izbie przyjęć, na sali zabiegowej i oddziałach intensywnego nadzoru kardiologicznego. Monitor posiada duży czytelny wyświetlacz, szeroki zakres funkcji dodatkowych możliwość pracy samodzielnie oraz możliwość podłączenia z centralą.

12.1’’ ekran dotykowy TFT LCD
polskie menu
funkcje kardiomonitora to: monitorowanie ekg, tętna, NIBP, saturacja spO2, częstość oddechów, tęperatura
jednoczasowe wyswietlanie do 7 wykresów ekg, krzywej pletyzmograficznej oraz krzywej oddechowej

szafki przyłóżkowe
lampy bakteriobójcze
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.094 seconds